Frequentieomvormer LS 0150S100-4EOFNS
Productinformatie "Frequentieomvormer LS 0150S100-4EOFNS"
Frequentieomvormer, 15,0 kW, 3 x 400 volt, IP20, ingebouwd LED-bedieningspaneel, EMC-filter (C3)
  • uitgebreide sensorloze bedieningsfuncties
  • hoog startKoppel van 200% al bij 0,5 Hz
  • hoge Vermogensdichtheid, compacte afmetingen, doorlopende montage
  • geïntegreerd EMC-filter (C3)
  • Voldoet aan de wereldwijde normen CE, UL, cUL
  • Gebruik Heavy Duty 150% gedurende 1 min of Normal Duty 120% gedurende 1 min
  • Autotuning-functie stationair of roterend
  • Optionele Beschermingsklasse= IP66/NEMA4X met geïntegreerde hoofdschakelaar (tot 22kW)
  • Geïntegreerde "STO" veilige stop (Safe Torque Off), redundant ingangscircuit
  • Geïntegreerd display met eenvoudige bediening, externe weergave op afstand mogelijk
  • Slimme kopieerfunctie waarvoor de S100 niet hoeft te worden ingeschakeld
  • PLC-sequenties programmeerbaar met functieblokken
Fabrikant: LS
Prestatie: 18,5 kW
Spanning: 3 x 400 V
Bescherming klasse: IP20
Serie: S100 - de moderne
Kenmerken "Frequentieomvormer LS 0150S100-4EOFNS"
Fabrikant: LS
Prestatie: 18,5 kW
Spanning: 3 x 400 V
Bescherming klasse: IP20
Serie: S100 - de moderne
Accessoires
LS EtherCAT
Schakelaar rechts/links, noodstop voor VFD
Schakelaar rechts/links, potentiometer, noodstop voor VFD
Motoraansluitkabel, afgeschermd 4 x 1,5 mm²